تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
استند ایکس چیست؟

استند ایکس بنر چیست؟

استند ایکس یا این که استند xبنر , بنا ای زیاد سبک برای نمایش هر مدل طرح گرافیکی است . این دسته بنا نمایشگاهی از متداول‌ترین بنا های نمایشگاهی است . سبک بودن , نصب آسوده , قابل حمل بودن و راحتی در ردوبدل آن از جمله مزایای آن است .

از استند ایکس بنر در کنفراس , همایش , روی داد , مغازه , رستوارن , لابی و نمایشگاه‌ها بکار گرفته می شود که پرکاربردترین گونه چاپ استند ایکس بنر بصورت پلات و لمینت است و با پوشش های متحیر و درخشان چاپ و اجرا میگردند . استندها در سایزهای متفاوتی وجود دارا‌هستند و قابل تهیه و تنظیم میزان هم میباشند.


استندها با کالا های ( متریال ) متمایز ساخته می شود که آلومنیوم و پلاستیک از جمله آنهاست . گونه های استند متنوعی موجود است . مدل استند قابل تغییر‌و تحول میزان ( سایز ) از کالا آلومینیوم سبک و یا این که پلاستیک فشرده بوده که و نیز واردتی و نیز ایجاد داخلی و ملی آن در بازار وجود دارد و به راحتی قابل تغییر و تحول مقدار را دارا هستند . استند رومیزی هم از مال پلاستیک فشرده بوده و بخاطر سایز کوچک و هزینه کمتر در اداره‌ها و موسسه ها و . . . کاربرد دارااست و همینطور هزینه آن کم است .

ارزش استند ایکس بنرها گوناگون بوده و کالا و میزان آن ها در ارزش استند تاثیرگذار است . راس چاپ دیجیتال منزل طراحان سام تلاش کرده است تا با نشر راهنمای چاپ و توضیح بنا نمایشگاهی و تولیدها چاپی , مشتریان را در تعیین خوبتر سرویس ها چاپی متبوع خویش موعظه نماید .

استند ایکس بنری یا این که گرافیکی بنا ای فراوان سبک و سفت برای نمایش هر مدل تبلیغی می‌باشد . استند ایکس از معمول ترین ابزار های نمایشگاهی در تراز بازار هست که از ان جهت تبلیغ تولیدات به کارگیری می نمایند . خرید استند ایکس از هزینه بالایی هم برخوردار نمی‌باشد و علاقمندان به خرید میتوانند با یه خرده هزینه آن را از بازار پیشنهاد بدهند از مزایای استعمال از استند ایکس می شود به موردها زیادی اشاره نمود . که دربرگیرنده سبک بودن , نصب سهل وآسان , قابل حمل و جابه‌جایی بودن از این مورد ها میباشد . نیز چنین استند ایکس به راحتی قابل بده بستان هم بوده است .

که مصرف کنندگان در صورت بدون چاره بودن می‌توانند قطعات موردنیاز را عوض کنند . از استند ایکس در مورد ها زیادی می توان به کارگیری نموده که به کلیه آنها اشاره خوا هیم کرد . از استند ایکس میتوان در کنفرانس ها همایش ها , دکان های بزرگ و کوچک , رستوران , کافه , لابی به عمل برده میگردند . پر کاربرد ترین دسته چاپ استند ایکس به صورت لمینت و پلات است .

و با پوشش های خاصی پباده سازی و چاپ می کردند غالبا رنگ این پوشش ها متحیر و درخشان بوده است که به طور معمول شرکت ها خالق استند ایکس این بنا را بدین صورت ساخت می نمایند . نیز چنین این بنا ها در میزان های متنوع در بازار وجود دارا‌هستند و این میزان ها هم قابل تهیه هم می باشند . همانطور که در جریان هستید استند ایکس قادر است از متاع های زیادی ساخته شود بیشترین مواد نخستین ای که در ساخت استند ایکس به فعالیت می‌رود آلومینیوم و پلاستیک است . بها استند ایکس متعدد بوده و متاع و میزان آن در هزینه پیشنهاد کالا تاثیر گذار هست .

مبنا استند ایکس

اساس استند ایکس یک کدام از قطعات حساس این بنا می‌باشد . مبنا استند ایکس یک کدام از دارای اهمیت تری اجزای این بنا جهت تبلیغات کسب و کارهایی است که میخواهند دقت مشتری را به خویش جلب کنند . مستمندان می‌توانند استند ایکس را به صورت سفارشی از تولیدی ها خواهش دهند .


منابع مرتبط: پاپ آپ استند نمایشگاهی چیست؟


ن : صدفی
ت : يکشنبه 21 ارديبهشت 1399
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)